Alemin Sonsuz Web Forumu
Sitemizden Faydalanmak için Lütfen Kayıt Olunuz!!!
Alemin Sonsuz Web Forumu
Sitemizden Faydalanmak için Lütfen Kayıt Olunuz!!!
Alemin Sonsuz Web Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alemin Sonsuz Web Forumu

Film,Oyun,Programlar,Photoshop ve dahası bu Platformda

AnasayfaharikaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 98 SE Türkçe .İSO - Full indir

YazarMesaj
SON_IMPARATOR
Admin
Admin
SON_IMPARATOR

Rep : 702
12/06/10

Windows 98 SE Türkçe .İSO - Full indir   Empty
300810
MesajWindows 98 SE Türkçe .İSO - Full indir

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yıl 2001 - 2002 idi daha cafelerde 98 işletim sistemi çatır çatır kullanılmaktaydı.O zaman bilgisayar her evde yoktu her evde nette yoktu tabi.Bu 98 cdleri elden ele dolaşırdı.Bu yayınladığımız Windows 98 SE bu işletim sisteminin son halidir.Yanlış hatırlamıyorsam kurulum disketi istemiyordu.Ulen DerinPc bir 95 attın bittimi al sana nostalji.

Nostalji dedik ya döktürelim;
Birgün bir abim ulen bana 98 kur dedi (pc millat öncesi idi 3 gb hdd 4 mb ekran kartı gibi birşeylerdi) cdyi aldım birşey yazıyordu ama Türkçe olmadığı kesin bende taha tıfılım o zamanlar ekran geldi ne Türkçe ne İngilizce adam bula bula arapça bulmuş daha doğrusu cdci öyle bir cd satmış Smile oda arapçayı görünce soluğu cdcide alır.Ulen der ben hatim seti istemedim windows 98 cdsi istedim.İri yarın olan bizim abi karşısında kısa boylu cd ci, ne demek abi çocuklar yanlış yapmış der şirketten olmak üzere 2 tane Türkçe 98 cdsi verir ancak kurulum disketi olmadığı için o zaman ben yapamamıştım.Sövmüştüm yalan yok.Şimdiki gibi bolluk nerde.
Cafelere giderdik açılırdı 98 yavaştan yavaştan sitemynetler ircler mircler o zaman hayatta güzeldi belkide bu yüzden nostalji bizlere iyi geliyor Smile

Velhasıl temiz windows 98 iso dur cd keyi hem iso içinde hemde rar dosyası yanında var.Tepe tepe kullanın mıncıklayın eğer modifiye çekerseniz süper olur.Bu son orjinal halidir bundan önceki halinde daha bir sorunlu idi.
Ha bu nasıl kurulur nedir ne değildir derseniz baştan anlaşalım bunlar tadevülden kalktı merkez bankasına götürün belki güzellik yaparlar :

- Linkler uyumludur

Rapidshare
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hotfile
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://sonsuzakadar.yetkin-forum.com
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Windows 98 SE Türkçe .İSO - Full indir :: Yorum

Yorum yok.

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics